Mačke i psi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mačke i psi

Saznajte sve o mačkama i psima, i naravno ućlanite se
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 prićam ti priću

Go down 
3 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Ljubiteljica mačaka
Admin
Ljubiteljica mačaka



prićam ti priću Empty
PostajNaslov: prićam ti priću   prićam ti priću Icon_minitimened oľu 08, 2009 7:52 pm

ova se igra igra ovako , prićamo priću svako napiše neko.iko rijeći sve dok ne isprićamo priću



Jednom davno ,prolazila jedna djevojćica kroz polje i ugledala je
[Vrh] Go down
Mimica

Mimica



prićam ti priću Empty
PostajNaslov: Re: prićam ti priću   prićam ti priću Icon_minitimened oľu 08, 2009 7:53 pm

Jednom davno ,prolazila jedna djevojćica kroz polje i ugledala je psa i macku kako se igraju i
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



prićam ti priću Empty
PostajNaslov: Re: prićam ti priću   prićam ti priću Icon_minitimened oľu 08, 2009 9:07 pm

Jednom davno ,prolazila jedna djevojćica kroz polje i ugledala je psa i macku kako se igraju i rekla je
[Vrh] Go down
Mimica

Mimica



prićam ti priću Empty
PostajNaslov: Re: prićam ti priću   prićam ti priću Icon_minitimened oľu 08, 2009 9:20 pm

kako su slatkkiii.Bum ih povela kuci.I tako jedna djevojcica povdeih kuci.U kuci je
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



prićam ti priću Empty
PostajNaslov: Re: prićam ti priću   prićam ti priću Icon_minitimened oľu 08, 2009 9:25 pm

Jednom davno ,prolazila jedna djevojćica kroz polje i ugledala je psa i macku kako se igraju i rekla jekako su slatkkiii.Bum ih povela kuci.I tako jedna djevojcica povdeih kuci.U kuci je bio
[Vrh] Go down
Mimica

Mimica



prićam ti priću Empty
PostajNaslov: Re: prićam ti priću   prićam ti priću Icon_minitimepon oľu 09, 2009 3:51 pm

Jednom davno ,prolazila jedna djevojćica kroz polje i ugledala je psa i macku kako se igraju i rekla jekako su slatkkiii.Bum ih povela kuci.I tako jedna djevojcica povdeih kuci.U kuci je bio jos jedan mačak.I
[Vrh] Go down
Ljubiteljica mačaka
Admin
Ljubiteljica mačaka



prićam ti priću Empty
PostajNaslov: Re: prićam ti priću   prićam ti priću Icon_minitimeuto oľu 10, 2009 9:50 pm

Jednom davno ,prolazila jedna djevojćica kroz polje i ugledala je psa i macku kako se igraju i rekla jekako su slatkkiii.Bum ih povela kuci.I tako jedna djevojcica povdeih kuci.U kuci je bio jos jedan mačak.I jedno veliko psetance koje je bilo zelene boje i igralo se sa
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



prićam ti priću Empty
PostajNaslov: Re: prićam ti priću   prićam ti priću Icon_minitimečet oľu 19, 2009 9:28 pm

Jednom davno ,prolazila jedna djevojćica kroz polje i ugledala je psa i macku kako se igraju i rekla jekako su slatkkiii.Bum ih povela kuci.I tako jedna djevojcica povdeih kuci.U kuci je bio jos jedan mačak.I jedno veliko psetance koje je bilo zelene boje i igralo se sa plavom loptom
[Vrh] Go down
Mimica

Mimica



prićam ti priću Empty
PostajNaslov: Re: prićam ti priću   prićam ti priću Icon_minitimepet oľu 20, 2009 6:31 pm

Jednom davno ,prolazila jedna djevojćica kroz polje i ugledala je psa i macku kako se igraju i rekla jekako su slatkkiii.Bum ih povela kuci.I tako jedna djevojcica povdeih kuci.U kuci je bio jos jedan mačak.I jedno veliko psetance koje je bilo zelene boje i igralo se sa plavom loptom i čiča miča gotova priča.
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



prićam ti priću Empty
PostajNaslov: Re: prićam ti priću   prićam ti priću Icon_minitimečet tra 16, 2009 9:54 pm

hajmo novu priču

Jutros kad sam ustala....
[Vrh] Go down
Mimica

Mimica



prićam ti priću Empty
PostajNaslov: Re: prićam ti priću   prićam ti priću Icon_minitimečet tra 16, 2009 9:56 pm

Jutros kad sam ustala prekrasne biserne zrake zutog sunca usle su u moju sobu.
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



prićam ti priću Empty
PostajNaslov: Re: prićam ti priću   prićam ti priću Icon_minitimečet tra 16, 2009 9:58 pm

Jutros kad sam ustala prekrasne biserne zrake zutog sunca usle su u moju sobu i ugledala sam.....
[Vrh] Go down
Ljubiteljica mačaka
Admin
Ljubiteljica mačaka



prićam ti priću Empty
PostajNaslov: Re: prićam ti priću   prićam ti priću Icon_minitimepet tra 17, 2009 8:50 pm

Jutros kad sam ustala prekrasne biserne zrake zutog sunca usle su u moju sobu i ugledala sam jedno predivno sunce kako je sjajilo na nebu i svoju malu macu koja nestrpljivo ćeka svoj jutarnji obrok i vidjela sam
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



prićam ti priću Empty
PostajNaslov: Re: prićam ti priću   prićam ti priću Icon_minitimesub tra 18, 2009 8:15 pm

Jutros kad sam ustala prekrasne biserne zrake zutog sunca usle su u moju sobu i ugledala sam jedno predivno sunce kako je sjajilo na nebu i svoju malu macu koja nestrpljivo ćeka svoj jutarnji obrok i vidjela sam najbolju prijateljicu......
[Vrh] Go down
Mimica

Mimica



prićam ti priću Empty
PostajNaslov: Re: prićam ti priću   prićam ti priću Icon_minitimened tra 19, 2009 7:46 pm

Jutros kad sam ustala prekrasne biserne zrake zutog sunca usle su u moju sobu i ugledala sam jedno predivno sunce kako je sjajilo na nebu i svoju malu macu koja nestrpljivo ćeka svoj jutarnji obrok i vidjela sam najbolju prijateljicu kako se igra vani.I odlucila sam joj se pridružiti se.
[Vrh] Go down
Ljubiteljica mačaka
Admin
Ljubiteljica mačaka



prićam ti priću Empty
PostajNaslov: Re: prićam ti priću   prićam ti priću Icon_minitimepon tra 20, 2009 8:43 pm

Jutros kad sam ustala prekrasne biserne zrake zutog sunca usle su u moju sobu i ugledala sam jedno predivno sunce kako je sjajilo na nebu i svoju malu macu koja nestrpljivo ćeka svoj jutarnji obrok i vidjela sam najbolju prijateljicu kako se igra vani.I odlucila sam joj se pridružiti se.igrale smo se odbojke i lovice i onda smo morale krenuti u školu ,u školi sam gledala kroz prozor i čekala da prođe sat onda sam se vratila kući i igrala se sa svojim malim maćićem i
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



prićam ti priću Empty
PostajNaslov: Re: prićam ti priću   prićam ti priću Icon_minitimepet tra 24, 2009 10:46 pm

Jutros kad sam ustala prekrasne biserne zrake zutog sunca usle su u moju sobu i ugledala sam jedno predivno sunce kako je sjajilo na nebu i svoju malu macu koja nestrpljivo ćeka svoj jutarnji obrok i vidjela sam najbolju prijateljicu kako se igra vani.I odlucila sam joj se pridružiti se.igrale smo se odbojke i lovice i onda smo morale krenuti u školu ,u školi sam gledala kroz prozor i čekala da prođe sat onda sam se vratila kući i igrala se sa svojim malim maćićem i onda je pao mrak i svi su otišli spavati a sljedeće jutro je....
[Vrh] Go down
Ljubiteljica mačaka
Admin
Ljubiteljica mačaka



prićam ti priću Empty
PostajNaslov: Re: prićam ti priću   prićam ti priću Icon_minitimeuto pro 29, 2009 7:22 pm

Jutros kad sam ustala prekrasne biserne zrake zutog sunca usle su u moju sobu i ugledala sam jedno predivno sunce kako je sjajilo na nebu i svoju malu macu koja nestrpljivo ćeka svoj jutarnji obrok i vidjela sam najbolju prijateljicu kako se igra vani.I odlucila sam joj se pridružiti se.igrale smo se odbojke i lovice i onda smo morale krenuti u školu ,u školi sam gledala kroz prozor i čekala da prođe sat onda sam se vratila kući i igrala se sa svojim malim maćićem i onda je pao mrak i svi su otišli spavati a sljedeće jutro je nebo bilo tmurno i munje su sjevale .Ostala sam u svojoj sobi kad zaćujem da se netko penje po ljestvama.Ljestve polako škripe ,ugledam poznato lice...
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



prićam ti priću Empty
PostajNaslov: Re: prićam ti priću   prićam ti priću Icon_minitimeuto pro 29, 2009 8:41 pm

Jutros kad sam ustala prekrasne biserne zrake zutog sunca usle su u moju sobu i ugledala sam jedno predivno sunce kako je sjajilo na nebu i svoju malu macu koja nestrpljivo ćeka svoj jutarnji obrok i vidjela sam najbolju prijateljicu kako se igra vani.I odlucila sam joj se pridružiti se.igrale smo se odbojke i lovice i onda smo morale krenuti u školu ,u školi sam gledala kroz prozor i čekala da prođe sat onda sam se vratila kući i igrala se sa svojim malim maćićem i onda je pao mrak i svi su otišli spavati a sljedeće jutro je nebo bilo tmurno i munje su sjevale .Ostala sam u svojoj sobi kad zaćujem da se netko penje po ljestvama.Ljestve polako škripe ,ugledam poznato lice. To je bio Marko moj prijatelj iz susjedstva. - što ti radiš tu? Pitala sam-došao sam te vidjeti. Odgovorio je tiho...
[Vrh] Go down
Ljubiteljica mačaka
Admin
Ljubiteljica mačaka



prićam ti priću Empty
PostajNaslov: Re: prićam ti priću   prićam ti priću Icon_minitimeuto pro 29, 2009 10:25 pm

Jutros kad sam ustala prekrasne biserne zrake zutog sunca usle su u moju sobu i ugledala sam jedno predivno sunce kako je sjajilo na nebu i svoju malu macu koja nestrpljivo ćeka svoj jutarnji obrok i vidjela sam najbolju prijateljicu kako se igra vani.I odlucila sam joj se pridružiti se.igrale smo se odbojke i lovice i onda smo morale krenuti u školu ,u školi sam gledala kroz prozor i čekala da prođe sat onda sam se vratila kući i igrala se sa svojim malim maćićem i onda je pao mrak i svi su otišli spavati a sljedeće jutro je nebo bilo tmurno i munje su sjevale .Ostala sam u svojoj sobi kad zaćujem da se netko penje po ljestvama.Ljestve polako škripe ,ugledam poznato lice. To je bio Marko moj prijatelj iz susjedstva. - što ti radiš tu? Pitala sam-došao sam te vidjeti. Odgovorio je tiho. Sjeo je pored mene ,pa smo razgovarali.
-Imam ti nesto važno reći.
- A što to? Zapitala sam.
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



prićam ti priću Empty
PostajNaslov: Re: prićam ti priću   prićam ti priću Icon_minitimečet pro 31, 2009 1:19 pm

Jutros kad sam ustala prekrasne biserne zrake zutog sunca usle su u moju sobu i ugledala sam jedno predivno sunce kako je sjajilo na nebu i svoju malu macu koja nestrpljivo ćeka svoj jutarnji obrok i vidjela sam najbolju prijateljicu kako se igra vani.I odlucila sam joj se pridružiti se.igrale smo se odbojke i lovice i onda smo morale krenuti u školu ,u školi sam gledala kroz prozor i čekala da prođe sat onda sam se vratila kući i igrala se sa svojim malim maćićem i onda je pao mrak i svi su otišli spavati a sljedeće jutro je nebo bilo tmurno i munje su sjevale .Ostala sam u svojoj sobi kad zaćujem da se netko penje po ljestvama.Ljestve polako škripe ,ugledam poznato lice. To je bio Marko moj prijatelj iz susjedstva. - što ti radiš tu? Pitala sam-došao sam te vidjeti. Odgovorio je tiho. Sjeo je pored mene ,pa smo razgovarali.
-Imam ti nesto važno reći.
- A što to? Zapitala sam. A on je rekao: sviđa mi se jedna cura pa trebam tvoj savjet...
[Vrh] Go down
Ljubiteljica mačaka
Admin
Ljubiteljica mačaka



prićam ti priću Empty
PostajNaslov: Re: prićam ti priću   prićam ti priću Icon_minitimečet pro 31, 2009 7:00 pm

Jutros kad sam ustala prekrasne biserne zrake zutog sunca usle su u moju sobu i ugledala sam jedno predivno sunce kako je sjajilo na nebu i svoju malu macu koja nestrpljivo ćeka svoj jutarnji obrok i vidjela sam najbolju prijateljicu kako se igra vani.I odlucila sam joj se pridružiti se.igrale smo se odbojke i lovice i onda smo morale krenuti u školu ,u školi sam gledala kroz prozor i čekala da prođe sat onda sam se vratila kući i igrala se sa svojim malim maćićem i onda je pao mrak i svi su otišli spavati a sljedeće jutro je nebo bilo tmurno i munje su sjevale .Ostala sam u svojoj sobi kad zaćujem da se netko penje po ljestvama.Ljestve polako škripe ,ugledam poznato lice. To je bio Marko moj prijatelj iz susjedstva. - što ti radiš tu? Pitala sam-došao sam te vidjeti. Odgovorio je tiho. Sjeo je pored mene ,pa smo razgovarali.
-Imam ti nesto važno reći.
- A što to? Zapitala sam. A on je rekao: sviđa mi se jedna cura pa trebam tvoj savjet..
-Koja ti se cura sviđa?
- Ma jedna iz susjedstva.
- A koja to reci mi ?
- TI!!! -Odgovorilo je.
Nisam se mogla mrdnuti , ostala sam zasljepljena . Osjećam slabost ,padam ,sve je crno...
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



prićam ti priću Empty
PostajNaslov: Re: prićam ti priću   prićam ti priću Icon_minitimečet pro 31, 2009 10:36 pm

Jutros kad sam ustala prekrasne biserne zrake zutog sunca usle su u moju sobu i ugledala sam jedno predivno sunce kako je sjajilo na nebu i svoju malu macu koja nestrpljivo ćeka svoj jutarnji obrok i vidjela sam najbolju prijateljicu kako se igra vani.I odlucila sam joj se pridružiti se.igrale smo se odbojke i lovice i onda smo morale krenuti u školu ,u školi sam gledala kroz prozor i čekala da prođe sat onda sam se vratila kući i igrala se sa svojim malim maćićem i onda je pao mrak i svi su otišli spavati a sljedeće jutro je nebo bilo tmurno i munje su sjevale .Ostala sam u svojoj sobi kad zaćujem da se netko penje po ljestvama.Ljestve polako škripe ,ugledam poznato lice. To je bio Marko moj prijatelj iz susjedstva. - što ti radiš tu? Pitala sam-došao sam te vidjeti. Odgovorio je tiho. Sjeo je pored mene ,pa smo razgovarali.
-Imam ti nesto važno reći.
- A što to? Zapitala sam. A on je rekao: sviđa mi se jedna cura pa trebam tvoj savjet..
-Koja ti se cura sviđa?
- Ma jedna iz susjedstva.
- A koja to reci mi ?
- TI!!! -Odgovorilo je.
Nisam se mogla mrdnuti , ostala sam zasljepljena . Osjećam slabost ,padam ,sve je crno. Marko zatim otiđe. Ja sam ostala ležati i kada sam se osvijestila ispred sebe ugledam Dimu affraid i on me zapita: Are you ok? Ja nisam ništa rekla od šoka. Onda on mene odvede u moju sobu i ....
[Vrh] Go down
Ljubiteljica mačaka
Admin
Ljubiteljica mačaka



prićam ti priću Empty
PostajNaslov: Re: prićam ti priću   prićam ti priću Icon_minitimesub sij 02, 2010 1:17 pm

Jutros kad sam ustala prekrasne biserne zrake zutog sunca usle su u moju sobu i ugledala sam jedno predivno sunce kako je sjajilo na nebu i svoju malu macu koja nestrpljivo ćeka svoj jutarnji obrok i vidjela sam najbolju prijateljicu kako se igra vani.I odlucila sam joj se pridružiti se.igrale smo se odbojke i lovice i onda smo morale krenuti u školu ,u školi sam gledala kroz prozor i čekala da prođe sat onda sam se vratila kući i igrala se sa svojim malim maćićem i onda je pao mrak i svi su otišli spavati a sljedeće jutro je nebo bilo tmurno i munje su sjevale .Ostala sam u svojoj sobi kad zaćujem da se netko penje po ljestvama.Ljestve polako škripe ,ugledam poznato lice. To je bio Marko moj prijatelj iz susjedstva. - što ti radiš tu? Pitala sam-došao sam te vidjeti. Odgovorio je tiho. Sjeo je pored mene ,pa smo razgovarali.
-Imam ti nesto važno reći.
- A što to? Zapitala sam. A on je rekao: sviđa mi se jedna cura pa trebam tvoj savjet..
-Koja ti se cura sviđa?
- Ma jedna iz susjedstva.
- A koja to reci mi ?
- TI!!! -Odgovorilo je.
Nisam se mogla mrdnuti , ostala sam zasljepljena . Osjećam slabost ,padam ,sve je crno. Marko zatim otiđe. Ja sam ostala ležati i kada sam se osvijestila ispred sebe ugledam Dimu affraid i on me zapita: Are you ok? Ja nisam ništa rekla od šoka. Onda on mene odvede u moju sobu i kada sam se probudila otjerala sam Dimu jer mi se opće nije sviđao.Trćim prema Markovoj kući ,jadan ,tko zna što je proživio.Kucam na vrata.-Zdravo godpođo Klović ,jeli Marko kod kuće?
- Da, zatvorio se u sobu i ne izlazi iz nje.Ostavila sam gospođu Klović, potrćala do Markove sobe.Leži na krevertu,okrenula sam ga.Njegove inaće tople oći gledale su me hladno.-Marko što ti je?Pitala sam ga uplašeno.-Ništa.Odgovorio je hladno.-Marko,(okljevala sam)i ja tebe volim!!Naše su se usne spojile kao da su se spojila potpuno dva razlićita svijeta...
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



prićam ti priću Empty
PostajNaslov: Re: prićam ti priću   prićam ti priću Icon_minitimesub sij 02, 2010 9:55 pm

Jutros kad sam ustala prekrasne biserne zrake zutog sunca usle su u moju sobu i ugledala sam jedno predivno sunce kako je sjajilo na nebu i svoju malu macu koja nestrpljivo ćeka svoj jutarnji obrok i vidjela sam najbolju prijateljicu kako se igra vani.I odlucila sam joj se pridružiti se.igrale smo se odbojke i lovice i onda smo morale krenuti u školu ,u školi sam gledala kroz prozor i čekala da prođe sat onda sam se vratila kući i igrala se sa svojim malim maćićem i onda je pao mrak i svi su otišli spavati a sljedeće jutro je nebo bilo tmurno i munje su sjevale .Ostala sam u svojoj sobi kad zaćujem da se netko penje po ljestvama.Ljestve polako škripe ,ugledam poznato lice. To je bio Marko moj prijatelj iz susjedstva. - što ti radiš tu? Pitala sam-došao sam te vidjeti. Odgovorio je tiho. Sjeo je pored mene ,pa smo razgovarali.
-Imam ti nesto važno reći.
- A što to? Zapitala sam. A on je rekao: sviđa mi se jedna cura pa trebam tvoj savjet..
-Koja ti se cura sviđa?
- Ma jedna iz susjedstva.
- A koja to reci mi ?
- TI!!! -Odgovorilo je.
Nisam se mogla mrdnuti , ostala sam zasljepljena . Osjećam slabost ,padam ,sve je crno. Marko zatim otiđe. Ja sam ostala ležati i kada sam se osvijestila ispred sebe ugledam Dimu affraid i on me zapita: Are you ok? Ja nisam ništa rekla od šoka. Onda on mene odvede u moju sobu i kada sam se probudila otjerala sam Dimu jer mi se opće nije sviđao.Trćim prema Markovoj kući ,jadan ,tko zna što je proživio.Kucam na vrata.-Zdravo godpođo Klović ,jeli Marko kod kuće?
- Da, zatvorio se u sobu i ne izlazi iz nje.Ostavila sam gospođu Klović, potrćala do Markove sobe.Leži na krevertu,okrenula sam ga.Njegove inaće tople oći gledale su me hladno.-Marko što ti je?Pitala sam ga uplašeno.-Ništa.Odgovorio je hladno.-Marko,(okljevala sam)i ja tebe volim!!Naše su se usne spojile kao da su se spojila potpuno dva razlićita svijeta i tako smo Marko i ja zajedno. Čiča miča gotova priča lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





prićam ti priću Empty
PostajNaslov: Re: prićam ti priću   prićam ti priću Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
prićam ti priću
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Mačke i psi  :: Off topic :: Igre-
Forum(o)Bir: