Mačke i psi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mačke i psi

Saznajte sve o mačkama i psima, i naravno ućlanite se
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Najnovije registrian

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Shusty

Shusty



Najnovije registrian Empty
PostajNaslov: Najnovije registrian   Najnovije registrian Icon_minitimeuto lip 08, 2010 10:07 pm

Ja sam Petar i baš je lijepo biti najnovije registriran i piše moje ime. hi
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



Najnovije registrian Empty
PostajNaslov: Re: Najnovije registrian   Najnovije registrian Icon_minitimesri lip 09, 2010 5:26 pm

dobrodošao Petre,nadam se da ti se sviđa ovaj naš forum i piši nam puno Very Happy welcom uuu
[Vrh] Go down
Ljubiteljica mačaka
Admin
Ljubiteljica mačaka



Najnovije registrian Empty
PostajNaslov: Re: Najnovije registrian   Najnovije registrian Icon_minitimesri lip 09, 2010 7:54 pm

Hay i sretno ti na novom forumu welcom happy dobro došao uuu hi mala maca
[Vrh] Go down
anitadimaniac





Najnovije registrian Empty
PostajNaslov: Re: Najnovije registrian   Najnovije registrian Icon_minitimened lis 03, 2010 4:45 pm

Ejj ljudeki!
Ja sam Anita, i našla sam ovaj forum dok sam tražila na google-u nešto o Dimi Bilanu na hrvatskom jeziku.
Mateu poznam prek facebook-a. Drago mi je da nas ima još (Dimaniaca) u Hrvatskoj. Ne toliko puno, ali okej.

dolazim iz Nove Gradiške i napunila sam 16 godina. Uz put imam mačku i psa za kućnog ljubimca Smile
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



Najnovije registrian Empty
PostajNaslov: Re: Najnovije registrian   Najnovije registrian Icon_minitimečet lis 14, 2010 9:58 pm

hej Anita dobrodošla hehe znam forum nam je na google u pretrazi super je da si došla na naš forum,uživaj i piši u druge teme isto kad možeš Very Happy welcom uuu
[Vrh] Go down
Ljubiteljica mačaka
Admin
Ljubiteljica mačaka



Najnovije registrian Empty
PostajNaslov: Re: Najnovije registrian   Najnovije registrian Icon_minitimesri stu 03, 2010 8:09 pm

Dobro došla i zabavi se na našem forumu welcom dobro došao uuu jhhj
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najnovije registrian Empty
PostajNaslov: Re: Najnovije registrian   Najnovije registrian Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najnovije registrian
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Mačke i psi  :: O forumu :: Welcome=)-
Forum(o)Bir: