Mačke i psi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mačke i psi

Saznajte sve o mačkama i psima, i naravno ućlanite se
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Andrea Šušnjara

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Matea2306
Admin
Matea2306



Andrea Šušnjara Empty
PostajNaslov: Andrea Šušnjara   Andrea Šušnjara Icon_minitimečet ruj 03, 2009 6:55 pm

što mislite o njoj meni je extra!!!!!!!!!!!


Andrea Šušnjara rođena 26.02.1987.g u Splitu, otkriva glazbu u trećoj godini i od tada ima jedan cilj a to je postati pjevačica...
Uz regularnu osnovnu školu pohađa i glazbenu gdje 6 godina uči svirati klavir a onda kreće u jezičnu gimnaziju i paralelno ide na satove solo pjevanja....
2004.god debitira na dori sa pjesmom Noah (tekst V.Huljić,glazba T.Huljić.aranžman Remi Kazinoti) gdje u polufinalu osvaja prvo mjesto a u finalu završava sa zapaženim drugim mjestom.
Te iste godine debitira i na Splitskom festivalu sa pjesmom Kad zažmirim (tekst potpisuje V.Huljić,glazbu T.huljić) i osvaja nagradu za najbolju debitanticu i postaje vlasnicom zlatnog grba grada Splita.
2005.god na doru odlazi sa pjesmom Ljudi s mora i u finalu osvaja četvrto mjesto.
Te godine snima ariju i najavnu špicu za prvu hrvatsku sapunicu Vilu Mariju i gostuje na albumima stranih glazbenika grupe Bond i ruske violinistice Ksenije gdje posuđuje svoj vokal.
Međutim kako je tada bila učenica 2.jezične gimnazije morala se odlučiti između završavanja škole i brojnih nastupa i putovanja...andrea se ipak odlučila za školu...radi pauzu od godinu dana i na nagovor Tonča Huljića kreće na javnu audiciju za novu pjevačicu kultne grupe Magazin gdje ulazi u finale zajedno sa 6 cura kada je pozvana da ipak sjedne na tron grupe Andrea zbog zdravstvenih razloga prepusti svoje mjesto....
U međuvremenu studira na Filozofskom fakultetu smjer predškolski odgoj gdje upravo pohađa zadnju godinu studija i priprema se da stane uz bok najvećim imenima na hrvatskoj sceni...
[Vrh] Go down
Mimica

Mimica



Andrea Šušnjara Empty
PostajNaslov: Re: Andrea Šušnjara   Andrea Šušnjara Icon_minitimepet ruj 04, 2009 10:46 pm

meni je bezveze i ako se zove ko ja Exclamation Twisted Evil
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



Andrea Šušnjara Empty
PostajNaslov: Re: Andrea Šušnjara   Andrea Šušnjara Icon_minitimepet lis 30, 2009 10:56 pm

pa dobro kako kome imaš pravo na svoje mišljenje Smile
[Vrh] Go down
Ljubiteljica mačaka
Admin
Ljubiteljica mačaka



Andrea Šušnjara Empty
PostajNaslov: Re: Andrea Šušnjara   Andrea Šušnjara Icon_minitimeuto pro 29, 2009 8:14 pm

Nije loša ali je nema na tv. srce
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



Andrea Šušnjara Empty
PostajNaslov: Re: Andrea Šušnjara   Andrea Šušnjara Icon_minitimepet sij 15, 2010 9:32 pm

da šteta što je nema baš ali ipak ja nju obožavam ima lijep glas,slatka je Very Happy

evo neke slike:

Andrea Šušnjara 6af301b33456


Andrea Šušnjara 48942b20e574


Andrea Šušnjara E4680e635141


Andrea Šušnjara 201f30850b20

i neke pjesme:


https://www.youtube.com/watch?v=e3YT8w6b8rE -Noah ovu pjesmu baš volim DDDDDDD

https://www.youtube.com/watch?v=ys9DxeX4OVA -Kad zažmirim

https://www.youtube.com/watch?v=T9gdx-2Ycos -Villa Maria

https://www.youtube.com/watch?v=iHUtNJX4_dw -Ljudi s mora
[Vrh] Go down
Ljubiteljica mačaka
Admin
Ljubiteljica mačaka



Andrea Šušnjara Empty
PostajNaslov: Re: Andrea Šušnjara   Andrea Šušnjara Icon_minitimened sij 17, 2010 6:10 pm

Bolje joj je kad i ma plavu kosu nego crvenu.Jel ona imala rak?


Zadnja promjena: Ljubiteljica mačaka; pon sij 18, 2010 9:36 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



Andrea Šušnjara Empty
PostajNaslov: Re: Andrea Šušnjara   Andrea Šušnjara Icon_minitimened sij 17, 2010 8:46 pm

da imala je rak jajnika

evo tu piše sve

DANAS 22-godišnjoj predstavnici Hrvatske na ovogodišnjem Eurosongu, Andrei Šušnjari, prije pet godina bio je otkriven tumor. To se dogodilo u vrijeme kad je pobijedila na audiciji za skupinu Magazin, međutim, zbog ozbiljnijih zdravstvenih problema morala se u potpuno posvetiti borbi s bolešću i brojnim kemoterapijama.

"Zapravo sam sretna"

"Bilo je veoma šokantno, no nisam imala izbora nego to prihvatiti. Uslijedile su operacije, cijelo ljeto kemoterapija. Hvala Bogu izvukla sam se, a izvukla sam i moralnu pouku, promijenila sam se u potpunosti kao osoba, danas razmišljam mnogo ozbiljnije, realnije. Možda ću zvučati glupo, no zapravo sam sretna zbog svega što se dogodilo, smatram to blagoslovom jer danas cijenim prave vrijednosti, a ne materijalne kao prije", rekla je jednom tjedniku Andrea Šušnjara, mlada pjevačica koja će uz bok Igoru Cukrovu na moskovskoj pozornici otpjevati "Lijepu Tenu" i pokušati izboriti pobjedu.

Kako ima fobiju od igala Andrei su tijekom liječenja najteže padale kemoterapije. Također, kako je rekla, koliko god se pripremala na gubitak kose, djevojci s gustim plavim uvojcima zasigurno je to teško palo. "Svaki mi je dan bio borba kad sam morala odlučiti što ću, predati se ili otići na tu mučnu, prestrašnu kemoterapiju", nadodala je Šušnji, kako je neki zovu od milja.

Dućanski izlozi u Moskvi

Igor i Andrea u Moskvu putuju 4. svibnja. Kako je Tonči odlučio Andreju pozvati kao gošću u pjesmu tek nakon natječaja, pod pjesmom "Lijepa Tena" tada nije mogla biti potpisana, dok će na natjecanju u Moskvi ipak stajati potpis Igor Cukrov feat. Andrea Šušnjara.

"Nikad prije nisam bila u Moskvi. Čula sam da je jako skupo i da imaju super trgovačke centre u kojima ću moći samo gledati izloge. Tamo ćemo ostati dva tjedna i doista se nadam da ćemo proći kvalifikacije, ući u finale i biti među prvih deset", kazala je mlada pjevačica koja je otkrila i kako je zaljubljena. Rekla je da ima super dečka vršnjaka iz Splita koji je s jedne strane sretan što odlazi u Moskvu po još jednu moguću pobjedu, no s druge strane nije jer je njegova djevojka tako stalno na putovanjima pa se ne mogu viđati koliko bi on to želio.

jadna ona ali sad je dobro hvala Bogu Very Happy
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



Andrea Šušnjara Empty
PostajNaslov: Re: Andrea Šušnjara   Andrea Šušnjara Icon_minitimesri lip 09, 2010 11:13 pm

Andrea je postala nova pjevačica grupe Magazin,ajme kako sam sretna zbog toga!!!! Very Happy

evo i intervju:

https://www.youtube.com/watch?v=Rqyxn_fhSwo DDDDDDD
[Vrh] Go down
Ljubiteljica mačaka
Admin
Ljubiteljica mačaka



Andrea Šušnjara Empty
PostajNaslov: Re: Andrea Šušnjara   Andrea Šušnjara Icon_minitimesub lip 12, 2010 11:30 am

Super lol!
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



Andrea Šušnjara Empty
PostajNaslov: Re: Andrea Šušnjara   Andrea Šušnjara Icon_minitimeuto lip 15, 2010 10:09 pm

Andrea ima pjesmu s Magazinom zove se Sijamski blizanci

https://www.youtube.com/watch?v=MRNF6W3LpyU meni je super pjesma!!!! Very Happy DDDDDDD

kakva je vama?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Andrea Šušnjara Empty
PostajNaslov: Re: Andrea Šušnjara   Andrea Šušnjara Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Andrea Šušnjara
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Mačke i psi  :: Off topic :: Pričaonica, Off topic...-
Forum(o)Bir: