Mačke i psi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mačke i psi

Saznajte sve o mačkama i psima, i naravno ućlanite se
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 ESC 2009: Moskva, Rusija

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Matea2306
Admin
Matea2306



ESC 2009: Moskva, Rusija Empty
PostajNaslov: ESC 2009: Moskva, Rusija   ESC 2009: Moskva, Rusija Icon_minitimesub oľu 14, 2009 10:09 pm

Dal ćete gledati? Održava se 12,14 i 16 svibnja.
Imate li favorite?

https://www.youtube.com/watch?v=KofOPJeL6d8 -Igor Cukrov(Hrvatska)-Lijepa Tena
https://www.youtube.com/watch?v=mDRr7o9YWX0 -Anastasiya Prihodko(Rusija)-Mamo
https://www.youtube.com/watch?v=qB9JzxbOImA -Hadise(Turska)-Dum tek tek
https://www.youtube.com/watch?v=qX1fM67B6Qs -Qartisimo(Slovenija)- Love simphony
https://www.youtube.com/watch?v=1KqQWW0MCIU -Cipela(Srbija)

evo to su neke meni su favoriti sve ove sem Srbije
[Vrh] Go down
Mimica

Mimica



ESC 2009: Moskva, Rusija Empty
PostajNaslov: Re: ESC 2009: Moskva, Rusija   ESC 2009: Moskva, Rusija Icon_minitimesub oľu 14, 2009 10:45 pm

meni je najbolja lijepa tena extra jjeee Very Happy iiiii
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



ESC 2009: Moskva, Rusija Empty
PostajNaslov: Re: ESC 2009: Moskva, Rusija   ESC 2009: Moskva, Rusija Icon_minitimesub oľu 14, 2009 10:49 pm

i meni jeeee ali super mi je i ruska
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



ESC 2009: Moskva, Rusija Empty
PostajNaslov: Re: ESC 2009: Moskva, Rusija   ESC 2009: Moskva, Rusija Icon_minitimesub oľu 14, 2009 10:55 pm

Dima je pjevao Never let you go na Ruskom izboru

https://www.youtube.com/watch?v=_KxGSdHKvNE taaaako je slaaaadak!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



ESC 2009: Moskva, Rusija Empty
PostajNaslov: Re: ESC 2009: Moskva, Rusija   ESC 2009: Moskva, Rusija Icon_minitimened oľu 15, 2009 12:39 am

[Vrh] Go down
Ljubiteljica mačaka
Admin
Ljubiteljica mačaka



ESC 2009: Moskva, Rusija Empty
PostajNaslov: Re: ESC 2009: Moskva, Rusija   ESC 2009: Moskva, Rusija Icon_minitimened oľu 15, 2009 9:26 pm

Super Matea,


iiiii mala maca iiiii mala maca
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



ESC 2009: Moskva, Rusija Empty
PostajNaslov: Re: ESC 2009: Moskva, Rusija   ESC 2009: Moskva, Rusija Icon_minitimened oľu 15, 2009 9:42 pm

https://www.youtube.com/watch?v=Bd5ThoUYx_s Sakis-This is our night(Grčka)
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



ESC 2009: Moskva, Rusija Empty
PostajNaslov: Re: ESC 2009: Moskva, Rusija   ESC 2009: Moskva, Rusija Icon_minitimesri tra 08, 2009 8:50 pm

https://www.youtube.com/watch?v=eADt1lFpmCA -Jade-It's my time(Uk) sviđa mi se ova pjesma kakva je vama? malo komentirajte Esc što mislite tko će pobijediti?
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



ESC 2009: Moskva, Rusija Empty
PostajNaslov: Re: ESC 2009: Moskva, Rusija   ESC 2009: Moskva, Rusija Icon_minitimeuto tra 14, 2009 12:08 pm

https://www.youtube.com/watch?v=sJX0Ij3WD3M Regina-Bistra voda šta mislite o ovoj pjesmi meni je ekstra!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



ESC 2009: Moskva, Rusija Empty
PostajNaslov: Re: ESC 2009: Moskva, Rusija   ESC 2009: Moskva, Rusija Icon_minitimečet tra 16, 2009 10:40 pm

Evo kako izgleda arena u Moskvi

ESC 2009: Moskva, Rusija 55b117a23805

ESC 2009: Moskva, Rusija F60d64a0e1fe

i kako vam se sviđa? meni je ekstra!!!!!!!!!!! zaljubljen zaljubljen organizacija je koštala 36 mil dolara i stane 80.000 ljudi
[Vrh] Go down
Mimica

Mimica



ESC 2009: Moskva, Rusija Empty
PostajNaslov: Re: ESC 2009: Moskva, Rusija   ESC 2009: Moskva, Rusija Icon_minitimepet tra 17, 2009 7:08 pm

wowoowowwoo bas je extra super!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Ljubiteljica mačaka
Admin
Ljubiteljica mačaka



ESC 2009: Moskva, Rusija Empty
PostajNaslov: Re: ESC 2009: Moskva, Rusija   ESC 2009: Moskva, Rusija Icon_minitimepet tra 17, 2009 8:53 pm

da baš je super po meni ljepše izgleda po noći a vama ? happy mala maca happy mala maca
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



ESC 2009: Moskva, Rusija Empty
PostajNaslov: Re: ESC 2009: Moskva, Rusija   ESC 2009: Moskva, Rusija Icon_minitimepet tra 17, 2009 8:55 pm

da baš je ekstra!!!!!!!!!!!!!!!!!! najbolje je ponoći nadam se da ću ići u Moskvu i da ću upoznati Dimu


Zadnja promjena: Matea Bilan; čet kol 06, 2009 8:40 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



ESC 2009: Moskva, Rusija Empty
PostajNaslov: Re: ESC 2009: Moskva, Rusija   ESC 2009: Moskva, Rusija Icon_minitimepon tra 20, 2009 12:23 pm

Anastasiya Prihodko-Mamo spot

https://www.youtube.com/watch?v=BRzpSODsy_M&feature=player_embedded

[/b]Objavljen raspored proba


Danas je objavljeno kada će publika u Moskvi po prvi put moći vidjeti svoje predstavnike na Eurosongu, tj. da će prve probe početi 3. svibnja i trajati do 10. svibnja.

Probe otvorene za javnost počinju od 11. svibnja kada su na rasporedu prve dvije generalne probe prvog polufinala. Na taj dan EBU i Channel 1 će održati i press konferenciju. Dan kasnije (12. svibnja) održat će se i treća proba prvog polufinala te nakon toga i prvo polufinale. Nakon prvog polufinala slijedi i press konferencija pobjednika tog polufinala.

Dvije generalne probe drugog polufinala bit će održane 13. svibnja, a na dan održavanja drugog polufinala (14. svibnja) vidjet ćemo i treću. Naravno, nakon drugog polufinala slijedi i press konferencija pobjednika.

U petak 15. svibnja će se odrćat i dvije od ukupno tri generalne probe finala, a dan kasnije, 16. svibnja, održat će se posljednja generalna proba finala, te i samo finale.



više ovdje:


http://www.eurovision.tv/upload/press-downloads/2009/2009_preliminaryschedule.pdf


Andrey Malahov i Alsou voditelji polufinala[b]




Popularni ruski voditelj Andrey Malahov i ruska predstavnica na Eurosongu 2000. Alsou će biti ovogodišnji voditelji polufinalniih večeri Eurosonga. Voditelji velikog finala Eurosonga 2009. još nisu određeni, iako se šuška kako su Pervy Kanal i Mila Jovovich blizu dogovora da ova popularna glumica srpsko-ukrajinskog podrijetla preuzme tu ulogu.

Andrey Malahov je trenutno najpopularniji voditelj u Rusiji. Vodio je ovogodišnji ruski nacionalni izbor kao i jučerašnji ždrijeb. Alsou, jedna od najpopularnijih pjevačica u ovogodišnjoj zemlji domaćinu Eurosonga, a svoju je zemlju predstavljala na Eurosongu 2000. u Stockholmu kada je osvojila 2. mjesto s pjesmom “Solo”. Ovaj par će voditi polufinalne večeri Eurosonga 2009. koje će se održati 12. i 14. svibnja.

Uskoro bi trebala uslijediti i potvrda o voditeljima finalne večeri 54. Eurosonga.
[Vrh] Go down
Ljubiteljica mačaka
Admin
Ljubiteljica mačaka



ESC 2009: Moskva, Rusija Empty
PostajNaslov: Re: ESC 2009: Moskva, Rusija   ESC 2009: Moskva, Rusija Icon_minitimepon tra 20, 2009 8:47 pm

aha super post i koliko voditelji imaju god. ako to znaš
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



ESC 2009: Moskva, Rusija Empty
PostajNaslov: Re: ESC 2009: Moskva, Rusija   ESC 2009: Moskva, Rusija Icon_minitimeuto tra 21, 2009 11:31 pm

nemam pojma koliko imaju god. znam samo za Alsou da je bila na Esc 2000

ovo je jedna njena pjesma nije sa Esc ali ta mi se sviđa

https://www.youtube.com/watch?v=fGQB-TxH8Ac

i ova mi je dobra

https://www.youtube.com/watch?v=HwaiYpVv-n0

evo neki tekstovi pjesama:


Bosnia & Herzegovina

Regina


Bistra Voda (English: "Clear Water")

Performer: Regina

Song writer & composer: Aleksandar Covic
View the Lyrics in English

I asked some people
In the land where my soul abides.
They say, my darling
A secret for me, you hide.

I asked to give me back
The time, hours, day,
Spring, it smells of love.
So they say.

Give birth to me in dawn of May,
Bathe me in water clear
I keep one world
When all others disappear,
I cherish you to my last day.

Steal a bit of sun for us
No tomorrow or today
Easy it is when a song
To your heart finds its way.

Give birth to me in dawn of May,
Bathe me in water clear
I keep one world
When all others disappear,
I cherish you to my last day.

Give birth to me in dawn of May,
Bathe me in water clear
I keep one world
When all others disappear,
I cherish you to my last day.
View the Lyrics in Bosnian

Pitao sam neke ljude
u mome kraju gdje mi dusa stanuje.
Jednu tajnu za mene
kazu krijes draga.

Pitao sam da mi vrate
ono vrijeme, dane, sate...
Proljece na ljubav mirise.
Tako kazu.

Rodi me u majsku zoru,
kupaj me u bistroj vodi.
Cuvam jedan svijet
kad svi drugi odu.
Cuvam te dok sam ziv.

Ukradi malo sunca za nas
nemas sutra, nemas danas...
Lako je,
kad ti pjesma srce nade.

Rodi me u majsku zoru,
kupaj me u bistroj vodi.
Cuvam jedan svijet
kad svi drugi odu.
Cuvam te dok sam ziv.

Rodi me u majsku zoru,
kupaj me u bistroj vodi.
Cuvam jedan svijet
kad svi drugi odu.
Cuvam te dok sam ziv.


Croatia

Igor Cukrov


"Lijepa Tena" (English: "Beautiful Tena")

Performed by: Igor Cukrov feat. Andrea

Music: Tonci Huljic

Lyrics: Vjekoslava Huljic



Bio sam oblak lebdio
Ni sunca nisam vidio
Tebe cekao
Bog te je meni poslao
Od srca otkinuo svog
Da bi zivio
I cekao da ti meni das
Cudo ljubavi

I draga i draga
Suze u pamuk pretvaras
umorne oci odmaras
zacaras

I lijepa i sveta
Vodu u vino pretvaras
Ti se molis za sve nas
Tena, Tena

Bio sam oblak lebdio
Ni sunca nisam vidio

I draga i draga
Suze u pamuk pretvaras
umorne oci odmaras
zacaras

I lijepa i sveta
Vodu u vino pretvaras
Ti se molis za sve nas, za sve nas
Tena, Tena.
Tena, Tena.


United Kingdom

It's My Time
I’ve been down

Down so long

But those days are gone now

I’ve got the will

I’ve earned the right

To show you it’s my time tonight


It’s my time

It’s my time

My moment

I’m not gonna let go of it

My time

It’s my time

And i’ll stand proud


There’s nothing i’m afraid of

I’ll show you what i’m made of

Show you all

It’s my time now


I’ll break through

I’ve made my move

And my faith is strong now

I’ve got the heart

To reach the heights

To show you it’s my time tonight


It’s my time

It’s my time

My moment

I’m not gonna let go of it


My time

It’s my time

And i’ll stand proud


There’s nothing i’m afraid of

I’ll show you what i’m made of

Show you all

It’s my time now


I’ve got the will

I’ve earned the right

Tonight… Tonight…


It’s my time

It’s my time

My moment

I am not gonna let go of it


My time

It’s my time

And i’ll stand proud


There’s nothing i’m afraid of

I’ll show you what i’m made of

Show you all

It’s my time now… Now…


Show you all

It’s my time now


Russia

Mamo
Вышел из тени вновь, мой враг - моя любовь

Неизбежна моя доля, сколько сердце ни готовь.

Но, прежде чем уйти, колечком золотым

Обручил меня с собою и от чар не защитил

И на волю мою душу не пустил


Мамо, а ти ж мені казала як не жадай

Мамо, а я ж тоді не знала де ж та біда

Мамо, а ти ж мені казала час як вода

Мамо, мамо, мам, любов - біда


Брошу мечту свою и об пол разобью

Как сломал ты мою долю и оставил на краю

Я дождем девичьи слезы разолью


Мама, а ты же мне сказала: не ожидай

Мама, а я ж тогда не знала где ж та беда

Мама, а ты же мне сказала время вода

Мама, мама, мама, любовь - беда...


Serbia

Cipela
Moja stara cipela,

pola sveta videla,

gde god da stanem, tu mi dom;


tamo pa vamo,

istok pa zapad,

ma gde god stigao, bio sam na svom.


Hvata me panika,

ta stara navika,

srce bi krenulo za njom;


a ja budala,

stara baraba,

ma sve nek propadne, teraću po svom.


Nije, nije,nije me htela,

sve dok pare ne skupim;

ma more, nije, nije, nije, nije, nije me želela

dok se ne obogatim,

sasvim!


Greece

This Is Our Night
Take a chance, and take a hold

Give it all and turn it to gold

Time has come, so make a stand

On your own , and take command

Beat the odds, you will survive

Stronger now, you feel alive

Rising up, get into place

Feel it in your heart,

When you are, winning this race

When I look into your eyes

It comes, as no surprise


This is our night, fly to the top baby

Yes we can do it, just wait and see


This is our night, time for a change baby

Get rid of the old, take a hold, and be free


This is our night, fly to the top baby

Yes we can do it, just wait and see


This is our night, time for a change baby

Get rid of the old, take a hold, and be free


This is our night


Counting down, the night of nights

Getting now, to stand and fight

Don't back down, just look within

Do it now, I know you will

When I look into your eyes

It comes as no surprise,


Turkey

Düm Tek Tek
Baby you’re perfect for me

You are my gift from heaven

This is the greatest story

Of all times

We met like in a movie

So meant to last forever

And what you’re doing to me

Feels so fine


Angel, I wake up and live my dreams

Endlessly

Crazy for you!


Can you feel the rhythm in my heart

The beat’s going Düm Tek Tek

Always out it like there’s no limit,

Feels like there’s no way back


Baby, I read all answers

In your exotic movements

You are the greatest dancer

Of all times

You make me feel so special

No one can kiss like you do

As if it’s your profession

Feels so fine…


Slovenia

Love Symphony
Rodi se in umre,

kot krog obrača se...

le jaz in ti sva vse,

to simfonija je...


Rodi se in umre,

kot krog obrača se...

le jaz in ti sva vse vse,

to simfonija je


Out of time, out of place

somewhere, inside my universe,

where you live your dreams...


Imagine, you and me,

we're flying above the sea,

feeling free,

eternaly,

like in this love symphony...
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



ESC 2009: Moskva, Rusija Empty
PostajNaslov: Re: ESC 2009: Moskva, Rusija   ESC 2009: Moskva, Rusija Icon_minitimečet tra 30, 2009 3:46 pm

Lijepa Tena" probija led u Moskvi

Hrvatski će predstavnik na Eurosongu u Moskvi pjevati prvi u drugoj polufinalnoj večeri. U konkurenciji 18 izvođača te večeri Igor Cukrov i Andrea Šušnjara probit će led pjesmom bračnog para Huljić Lijepa Tena.



Polufinala su na rasporedu 12. i 14. svibnja, a finale će se održati 16. svibnja. Između ostalih Lijepa tena borit će se sa srpskom i norveškom pjesmom, koja je na kladionicama favorit natjecanja. Prvu polufinalnu večer otvorit će Crna Gora, a nastupit će i Makedonija te Bosna i Hercegovina.




Nova verzija već snimljena



Glazbu za pobjednicu Dore skladao je Tonči Huljić, tekst je pisala Vjekoslava Huljić, a pjesmu je aranžirao Remi Kazinoti. Ovih je dana snimljena nova verzija pjesme, s manje visokih tonova, a snimljen je i spot. Režirao ga je Zoran Pezo, a za izgled izvođača pobrinuo se stilist Viktor Drago. Ždrijebu u Moskvi prisustvovao je Aleksandar Kostadinov, šef hrvatske delegacije, koji je zadovoljan ovakvim ishodom.


Finale su već osigurale prošlogodišnja pobjednica Rusija, Francuska, Njemačka, Velika Britanija i Španjolska.


Spektakularne večeri u Moskvi


Ukupno će 42 zemlje sudionice u finalu glasovati za svoje favorite. Prema novim pravilima, 50 posto glasova dodjeljuju gledatelji televotingom, a 50 posto profesionalni žiri kojeg će odrediti svaka država.


Nismo ni sumnjali da Moskva priprema pravi spektakl. Tako će već u polufinalnim večerima nastupiti Tolmachevy Sisters, pobjednice juniorske Eurovizije 2006. godine, te ruski zborovi, narodni orkestar, baletne skupine i popularna grupa t.A.T.u s pjesmom Never Gonna Get Us. U finalu će sve prisutne pozdraviti Cirque du Soleil i naravno pobjednik Eurosonga 2008. u Srbiji Dima Bilan s klizačem Jevgenijem Plušenkom u pratnji.



Prva polufinalna večer:
1. Crna Gora, 2. Češka Republika, 3. Belgija, 4. Bjelorusija, 5. Švedska, 6. Armenija, 7. Andora, 8. Švicarska, 9. Turska, 10. Izrael, 11. Bugarska, 12. Island, 13. Makedonija, 14. Rumunjska, 15. Finska, 16. Portugal, 17. Malta, 18. Bosna i Hercegovina



Druga polufinalna večer:
1. Hrvatska, 2. Irska, 3. Latvija, 4. Srbija, 5. Poljska, 6. Norveška, 7. Cipar, 8. Slovačka, 9. Danska, 10. Slovenija, 11. Mađarska, 12. Azerbajdžan, 13. Grčka, 14. Litva, 15. Moldavija, 16. Albanija, 17. Ukrajina, 18. Estonija, 19. Nizozemska.
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



ESC 2009: Moskva, Rusija Empty
PostajNaslov: Re: ESC 2009: Moskva, Rusija   ESC 2009: Moskva, Rusija Icon_minitimečet tra 30, 2009 4:04 pm

Zahuktava se atmosfera u Moskvi



Još su četiri tjedna ostala do Eurosonga u Moskvi i zahuktava se atmosfera u sve 42 delegacije, pa tako i u hrvatskoj. Lijepa Tena uspinje se na kladionici, a naši predstavnici Andrea Šušnjara i Igor Cukrov već pakiraju kofere za Moskvu.


Međutim tamo su osvanuli plakati s pogrešnom hrvatskom zastavom. Naime promotivne plakate krasi lice miss svijeta 2008. godine Ksenije Sukinove, ali umjesto kombinacije crveno-bijelo-plavo, boje naše zastave poredane su crveno-plavo-bijelo. Isto se dogodilo i Španjolskoj, ali kod njih je pogreška ubrzo ispravljena, dok naša još čeka.


Lijepa Tena uspinje se na kladionici


Na EuroPoll 2009. anketi na hrvatskim internetskim stranicama Eurosonga trenutačno vodi pjesma susjedne Bosne i Hercegovine, a Lijepa Tena drži drugu poziciju. Među prvih pet još su Španjolska, Norveška i Makedonija. Do sada je glasovalo 1100 ljudi.


Na istim stranicama održano je i natjecanje za miss i mistera Eurosonga – najljepšom je proglašena poljska predstavnica Lidia Kopania. O tom su izboru pisali i poljski mediji. Kopania je obećala da će sljedeće ljeto provesti na našoj obali.

Domaćini imaju pune ruke posla s organizacijom velikog spektakla u zatvorenoj olimpijskoj Areni. Veliko finale održat će se u subotu 16. svibnja, a polufinala su na rasporedu 12. i 14. svibnja. Pjesma bračnog para Huljić otvorit će drugu polufinalnu večer a u spotu se podsjetite kako zvuče naši predstavnici.
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



ESC 2009: Moskva, Rusija Empty
PostajNaslov: Re: ESC 2009: Moskva, Rusija   ESC 2009: Moskva, Rusija Icon_minitimečet tra 30, 2009 4:06 pm

Ispravljena pogreška organizatora

Nakon što su prošli tjedan u Moskvi osvanuli promotivni plakati 54. Eurosonga, hvatski su obožavatelji ostali zatečeni pogreškom na našem plakatu – pozadinu miss svijeta 2008. godine Ksenije Sukinove krasila je pogrešna trobojnica - crveno-plavo-bijelo.


Nakon intervencije hrvatske delegacije, ruski domaćini ovogodišnjeg natjecanja za pjesmu Eurovizije ispravili su pogrešku.


Projekt vrijedan 36 milijuna dolara



Organizacija Eurosonga u Moskvi stajat će više od 36 milijuna dolara, a veći dio tog iznosa utrošit će se na izradu pozornice koja će mnoge ostaviti bez daha.



Od 12. do 16. svibnja ruska će metropola odisati spektaklom. Velebna Olimpijska arena može primiti 80.000 posjetitelja. Pozornicu je dizajnirao newyorški dizajner John Casey, poznat po dizajnu pozornica za Eurosong 1995. i 1999. godine. Ovaj je put inspiraciju za futuristički izgled našao u ruskom avangardnom slikarstvu, s naglaskom na konstruktivizmu. Pozornicom će dominirati LCD ekrani raznih veličina, koji će se okretati u više smjerova.


Eurosong će voditi televizijski voditelj Andrej Malahov i ruska pjevačica Alsou. Uz finalnu večer, HTV će prenositi i obje polufinalne večeri natjecanja.
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



ESC 2009: Moskva, Rusija Empty
PostajNaslov: Re: ESC 2009: Moskva, Rusija   ESC 2009: Moskva, Rusija Icon_minitimečet tra 30, 2009 4:08 pm

Eurosong odbio gruzijsku pjesmu

Eurosong je diskvalificirao gruzijsku pjesmu u kojoj se ismijava ruski premijer Vladimir Putin, zbog političke poruke, objavili su organizatori. Europska unija radiotelevizija (EBU) službeno je obavijestila gruzijsku radioteleviziju (GPB) da tekst njezine pjesme za 54. natjecanje Eurosong ne odgovara propisima natjecanja, dodaju organizatori u priopćenju koje je prenijela Hina.

Naziv pjesme We don't want put in je igra riječi između engleskog glagola to put in, što znači staviti i Putinova imena. Gruzija ima rok do 16. ožujka da promijeni tekst ili da izabere drugu pjesmu. Ovu je pjesmu izabrala nakon što je odustala od bojkota sudjelovanja na Eurosongu zbog kratkog rata s Rusijom u kolovozu.

Eurosong će se u svibnju održati u Moskvi budući da je Rusija pobijedila na prošlogodišnjem natjecanju u Beogradu.
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



ESC 2009: Moskva, Rusija Empty
PostajNaslov: Re: ESC 2009: Moskva, Rusija   ESC 2009: Moskva, Rusija Icon_minitimečet tra 30, 2009 4:12 pm

Srbija šalje "narodnjak" na Eurosong

Rezultat glasovanja na festivalu Beovozija iznenadio je i Srbiju. Na Eurosongu u Moskvi predstavljat će ju kompozitor i producent Marko Kon i harmonikaš Milan Nikolić s pjesmom Cipela, duhovitim narodnjakom koji govori o sponzorušama.



Rezultat glasovanja je veliko iznenađenje jer su uoči festivala za glavne favorite proglašeni OT Bend s pjesmom Blagoslov za kraj i pjesma Superstar, koju izvode Oscar & Beauty Queens feat i Đorđe Marjanović, prenose srpski mediji.



Žiri, u kojemu su bili Željko Joksimović, Biljana Krstić i Kornelije Kovač, Konu je dao maksimalan broj bodova, dok je publika bila na strani OT Benda pa je njegovoj pjesmi dala najviše bodova.



No kako se velikom broju TV gledatelja svidjela i harmonika te folk ritam Cipele, a muzički stručnjaci OT Bendu nisu dali ni bod, još prije zaključenja glasanja bilo je jasno da novopečene zvijezde Operacije trijumf nemaju izgleda.



Proglašenje pobjednika u Sava centru proteklo je uz gromoglasne zvužduke, pa se pretpostavlja da će se opet danima voditi polemike o namještaljkama, lobijima i promašajima u izboru pjesme za Eurosong.



Naime, studenti akademije Operacije trijumf dobili su 28.521 SMS glasova ili 25.000 glasova publike više od izvođača koju će Srbiju predstavljati u Moskvi.
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



ESC 2009: Moskva, Rusija Empty
PostajNaslov: Re: ESC 2009: Moskva, Rusija   ESC 2009: Moskva, Rusija Icon_minitimepon lip 15, 2009 5:45 pm

ova tema bi trebala u kantu jer je prošao ESC 2009. sljedeći ESC 2010 je u Norveškoj
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



ESC 2009: Moskva, Rusija Empty
PostajNaslov: Re: ESC 2009: Moskva, Rusija   ESC 2009: Moskva, Rusija Icon_minitimepet kol 07, 2009 1:54 pm

i malo mi je bzvz onaj Alexander msm pjesma je ok ali on mi nije nešto Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Sponsored content





ESC 2009: Moskva, Rusija Empty
PostajNaslov: Re: ESC 2009: Moskva, Rusija   ESC 2009: Moskva, Rusija Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ESC 2009: Moskva, Rusija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Mačke i psi  :: Off topic :: Košarica za smeće...-
Forum(o)Bir: