Mačke i psi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mačke i psi

Saznajte sve o mačkama i psima, i naravno ućlanite se
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 kakve trebamo ćetke kupiti(za pse)

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Ljubiteljica mačaka
Admin
Ljubiteljica mačaka



kakve trebamo ćetke kupiti(za pse) Empty
PostajNaslov: kakve trebamo ćetke kupiti(za pse)   kakve trebamo ćetke kupiti(za pse) Icon_minitimepet tra 17, 2009 9:00 pm

Postoje raznovrsni češljevi za što bolju brigu o raznim vrstama dlake psa(oštra , duga , kratka , mekana , gusta , rijetka). Ja osobno imam 4 češlja i pitala sam za savjet veterinarku koja mi je preporučila za Winnienu gustu i oštru dlaku češalj sa sitnim gustim iglicama (može se kupiti u ljudskoj ljekarni) to je češalj za čovjeka kada ima uši. Vi svakako raspravite o ovoj temi i preporučite jedni drugima kakvi su češljevi za koji tip dlake najbolji i tko ima kakav češalj! pas šapa
[Vrh] Go down
Matea2306
Admin
Matea2306



kakve trebamo ćetke kupiti(za pse) Empty
PostajNaslov: Re: kakve trebamo ćetke kupiti(za pse)   kakve trebamo ćetke kupiti(za pse) Icon_minitimesub tra 18, 2009 8:16 pm

zanimljivo Welcom Welcom
[Vrh] Go down
Mimica

Mimica



kakve trebamo ćetke kupiti(za pse) Empty
PostajNaslov: Re: kakve trebamo ćetke kupiti(za pse)   kakve trebamo ćetke kupiti(za pse) Icon_minitimened tra 19, 2009 7:43 pm

dobar post superrrrr
[Vrh] Go down
Ljubiteljica mačaka
Admin
Ljubiteljica mačaka



kakve trebamo ćetke kupiti(za pse) Empty
PostajNaslov: Re: kakve trebamo ćetke kupiti(za pse)   kakve trebamo ćetke kupiti(za pse) Icon_minitimepon tra 20, 2009 8:40 pm

kakvu ćeš ćetku kupiti svome psu?
[Vrh] Go down
Mimica

Mimica



kakve trebamo ćetke kupiti(za pse) Empty
PostajNaslov: Re: kakve trebamo ćetke kupiti(za pse)   kakve trebamo ćetke kupiti(za pse) Icon_minitimepet tra 24, 2009 1:40 pm

ne znam nisam jos odlucila, a psa prvo moram dobiti
[Vrh] Go down
Sponsored content





kakve trebamo ćetke kupiti(za pse) Empty
PostajNaslov: Re: kakve trebamo ćetke kupiti(za pse)   kakve trebamo ćetke kupiti(za pse) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
kakve trebamo ćetke kupiti(za pse)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Mačke i psi  :: Naši ljubimci :: Njega-
Forum(o)Bir: